Dla Twojego Biznesu

FOTOWOLTAIKA

Budujemy wspólnie od 1993

 

Generalne Wykonawstwo

Prace Żelbetowe

Projektuj i Buduj

Prace Ziemne

Obsługa Geodezyjna

Organizacja i Ochrona

Kontakt

PRB Tadeusz Szromek

Majakowskiego 55

43-180 Orzesze

Instalacje fotowoltaiczne: oszczędność i niezależność

Budownictwo: +48 733 143 334

Fotowoltaika: +48 530 770 013

biuro@szromek.pl

fotowoltaika@szromek.pl

Pon - Pt 08:00 - 16:00

Postaw na sprawdzone i bezpieczne źródło energii, które pozwoli szybko i skutecznie obniżyć wydatki w gospodarstwie domowym lub firmie. Fotowoltaika to niższe rachunki i własna, ekologiczna energia, którą możesz wytwarzać przez cały rok. Zyskaj niezależność i zapomnij o rosnących cenach prądu. Zainwestuj w nasze nowoczesne systemy fotowoltaiczne i już dziś skorzystaj z bezzwrotnej dotacji, która może wynieść nawet 5 tysięcy złotych!

 

Fotowoltaika dla domu

 

Szukasz sposobu na obniżenie rachunków? Postaw na czystą, ekologiczną i tanią energię pochodzącą z nowoczesnych systemów fotowoltaicznych Szromek. Inwestycja, która zwróci się w ciągu zaledwie kilku lat skutecznie ochroni Cię przed rosnącymi podwyżkami cen energii elektrycznej i sprawi, że staniesz się jej prosumentem, czyli konsumentem mogącym samodzielnie ją produkować.

 

Fotowoltaika dla Twojego biznesu

 

Oferujemy kompleksowe usługi dla firm i przedsiębiorstw. Bezpłatny audyt przygotowany przez naszych ekspertów pomoże wskazać najlepsze rozwiązania z zakresu instalacji i farm fotowoltaicznych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy – od projektu, po serwisowanie gotowych systemów. Nowoczesna fotowoltaika Szromek to sprawdzony sposób na obniżenie kosztów działalności gospodarczej, a także uniezależnienie się od publicznych dostawców energii i ewentualnych awarii tradycyjnych sieci elektrycznych.

 

Zyskaj 5 tysięcy złotych!

 

W ramach rządowego programu „Mój Prąd” możesz zyskać do 5 tysięcy złotych bezzwrotnej dotacji na instalację fotowoltaiczną o mocy od 2kW do 10kW. Pozwoli ona sfinansować do 50% poniesionych kosztów inwestycji. Nie czekaj, już dziś skontaktuj się z naszym przedstawicielem! Nabór trwa do 18 grudnia 2020 roku. Szczegółowe informację znajdziesz na stronie internetowej https://mojprad.gov.pl/.

 

TELEFONY

 

Budownictwo:+48 733 143 334

Fotowoltaika: +48 530 770 013

ADRES

 

Majakowskiego 55

43-180 Orzesze

POCZTA

 

biuro@szromek.pl

fotowoltaika@szromek.pl

 

Dane Firmy

Linki

Firma SZROMEK to nowoczesne przedsiębiorstwo realizujące prace budowlane w generalnym wykonawstwie. Specjalizujemy się w budowie hal, obiektów biurowych i pracach żelbetowych.

Zakład Remontowo-Budowlany Tadeusz Szromek

Akacjowa 114

43-186 Orzesze-Zgoń

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na You Tube.

NIP: 6351196397

 

© 2021 Szromek.pl                                                                 created by henstudio.eu